Boyahane

 Boyahanemize 2012 yılı itibariyle makina parkurumuza eklemiş olduğumuz yeni makinalarla birlikte firmamızın aylık üretim kapasitesini 450 ton a çıkarmış bulunmaktayız.

.

 Gelişen tektonloji ile birlikte tüm üretimimizi bilgisayar kontrollü otomasyon sistemiyle yapmaktayız. 

.

 Planlama ve Labaratuvardan gelen üretim bilgiler doğrultusunda üremi gerçekleşmektedir.

Planlama

Firmamıza gelen tüm kumaşlar otomasyon sistemimizde planlanarak hangi kumaş hangi gün/saat te hangi makinede boyanacak vb. planlamalar yapılarak üretim gerçekleştirilmektedir.

Labaratuvar

Müşteriden gelen talepler doğrultusunda labaratuvarımızda numune kalite/renk çalışmaları yapıllarak boyama işlemi için boya reçetesi oluşturulmaktadır. Üretimimizde bu reçeteye göre yapılmaktadır.

Apre

Apre

Kalite Kontrol

Üretim sonrası / sevkiyat önce, üretimden çıkan tüm kumaşlar top haline getirilirken santim santim kalite kontrolden geçer. Olası bir problemde kumaş hangi metresinde problem varsa  işaretlenerek otomasyon sistemine girilir ve problemin/hatanın türüne göre kumaş tamire ayrılır veya sevkedilir. 

Giriş Depo

Firmamıza gelen tüm kumaşlar çiğ kumaş deposunda otomasyon sistemine kirilir ve barkotlu sistemde refakat kartı basılır. Kumaş müşteriye sevk edilene kadar bu refakat kartı ile takip edilir. Böylece işletme içindeki karışıklıklar önlenmiş olur.

Sevkiyat Depo

Üretim sonrasi kalite kontrolden geçen kumaşlar top halinde sarılmış ve pvc ambalajlara konarak sevk depoda müşteriye sevkedilmek için bekletilir. Sevkiyatı yapılacak kumaşlar otomasyon sistemine girilerek çıkışı yapılır

Mekanik Bakım Atölyesi

İşletmemizde bulunan üretim makinalarıyla ilgili oluşabilecek arızalara karşı 24 saat konusunda tecrübeli teknik personeli bulunmaktayız. Böylelikle oluşan arızalara anında müdahale ederek üretimin gecikmemesini sağlamaktayız. Buda bize zamanında üretim ve müşteri memnuniyeti sğlamaktadır.

Elektrik-Elektronik Bakım Atölyesi

İşletmemizde bulunan üretim makinalarıyla ilgili oluşabilecek elektiksel arızalara karşı 24 saat konusunda tecrübeli teknik personeli bulunmaktayız. Böylelikle oluşan arızalara anında müdahale ederek üretimin gecikmemesini sağlamaktayız. Buda bize zamanında üretim ve müşteri memnuniyeti kazandırmaktadır.

Yemekhane Bölümü

Firmamın 24 saatte 3 vardiye olarak hizmet vermektedir. Personelimiz mesai saatlerinde yemek ve çay ihtiyaçlarını yemekhanemizde gidermektedir.

Büküm

İplik Büküm Bölümümüz...

Devere

Devere Bölümümüz

Dokuma

Dokuma Bölümümüz

ANASAYFA | HAKKIMIZDA | HİZMETLERİMİZ | REFERANSLAR | İLETİŞİM

Copyright © Ebuteks | Tüm Hakkı Saklıdır.
Bu Gün
:15
Bu Ay
:542
Bu Yıl
:5377